Menu

Odtrucie alkoholowe
Góra Kalwaria - Józefów - Błonie

odtrucie alkoholowe – jak działa kroplówka na kaca?

Praktycznie każdy z nas w trakcie swojego życia choć raz nadużył alkoholu, czego skutkiem był kiepski nastrój na następny dzień, potocznie nazywany kacem. Zespół objawów nazywany kacem, nie pozwala na prawidłowe funkcjonowanie, na co nie każdy z nas może sobie pozwolić, ze względu na ważne spotkanie rodzinne lub ważne sprawy biznesowe. Domowe sposoby nie zawsze działają lub działają dopiero po praktycznie całym dniu ich stosowania.

Osobom, które nie mają całego dnia na leżenie w łóżku z pomocą przychodzą kroplówki dożylne, które usuwają objawy kaca w zaledwie kilka godzin! Uzupełniają wszelkie niedobory w organizmie i stawiają szybko na nogi, dzięki czemu spotkanie biznesowe będzie sukcesem, a rodzinny obiad nie skończy się kolejną kłótnią!

Co znajduje się w kroplówkach?

Odtrucie alkoholowe Błonie - kroplówka podawana w naszym gabinecie zawiera sól fizjologiczną, glukozę oraz elektrolity, a także znaleźć w niej można witaminy i minerały. Tak połączone składniki skutecznie usuną kaca. Istnieje również rozbudowana kroplówki, która pozwala na uzupełnienie niedoborów witaminy C, witamin z grupy B, a także wapnia, magnezu czy potasu. odtrucie alkoholowe Błonie - niezależnie od wyboru pacjenta należy wiedzieć, że decyzja o kroplówce niewątpliwie przyniesie wiele korzyści!

Efekty kroplówki na kaca

Kroplówka dożylna, która ma za zadanie pozbyć się sprawnie kaca, powoduje między innymi:

Kroplówki dożylne powodują poprawę nastroju oraz kondycji fizycznej dzięki odpowiedniemu składowi. Powoduje on przywrócenie równowagi w gospodarce wodnej, a także elektrolitowej, uzupełnia niedobory witamin i minerałów, a co za tym idzie, organizm zaczyna funkcjonować z nową siłą i energią!

Co zawiera kroplówka na kaca?

Odtrucie alkoholowe Józefów - kroplówki niwelujące skutki kaca, dobierane są indywidualnie do potrzeb zgłaszającego się do nas pacjenta. W każdej z kroplówek znaleźć jednak można elektrolity, glukozę, sól fizjologiczną, a także witaminy z grupy B, witaminę C, wapń, potas czy magnez.

Wszystkie te substancje pozwalają na przywrócenie organizmowi równowagi i energii do prawidłowego funkcjonowania.

Jak wygląda odtrucie alkoholowe?

Podanie kroplówek na kaca oraz kroplówek odtruwających poprzedza wywiad lekarski, w trakcie którego specjalista ocenia stan kaca lub uzależnienia oraz stan zdrowia pacjenta. Dzięki takiemu wywiadowi lekarz może ustalić dokładny skład oraz ilość podawanych kroplówek. Kroplówki podaje się dożylnie, dzięki czemu wszystkie składniki natychmiastowo trafiają do krwiobiegu i rozpoczynają swoje działanie.

W trakcie podawania kroplówek pacjent jest stale monitorowany, czuwa nad nim personel medyczny, a w razie konieczności, niezwłocznie reaguje, by pacjent był w pełni bezpieczny i mógł czuć komfort oraz spokój w trakcie trwania zabiegu.

Czy odtrucie alkoholowe Góra Kalwaria w domu jest bezpieczne?

Jeżeli odtrucie alkoholowe Góra Kalwaria przeprowadzone jest pod okiem lekarza specjalisty, można przeprowadzić je w warunkach domowych. Przerywanie ciągu alkoholowego domowymi sposobami, takimi jak picie wody z cytryną czy soków warzywnych, nie przyniesie żadnych efektów, jeżeli ciąg był długi, a uzależnienie jest już na dalszym etapie rozwoju. W takim przypadku należy zgłosić się na profesjonalne odtrucie alkoholowe.

W trakcie detoksykacji domu pacjenta, jest on stale monitorowany pod względem najważniejszych funkcji życiowych, takich jak:

  1. ciśnienie tętnicze krwi;
  2. saturacja, czyli nasycenie krwi tlenem;
  3. poziom glukozy we krwi;
  4. tętno.

Odtrucie alkoholowe Józefów - w przypadku, gdy pojawią się objawy AZA, pacjentowi podaje się doraźnie odpowiednie leki, które szybko i skutecznie je zniwelują.

Czy jest zachowana dyskrecja podczas przeprowadzania odtruwania?

Nasza placówka stawia nie tylko na profesjonalizm oraz komfort pacjentów, ale również na dyskrecję oraz zachowanie tajemnicy lekarskiej. Wszystkie dane naszych pacjentów są bezpieczne i nie ma możliwości, by dostały się w niepowołane ręce. Chronimy wszystkie dane osobowe, ale również dane o przeprowadzonych zabiegach i leczeniu odwykowym, a także całą historię chorób, o których poinformował nas pacjent.

Przestrzegamy praw pacjenta, który poddaje się leczeniu odwykowemu, a więc nie udostępniamy żadnych jego danych osobom najbliższym nieupoważnionym, pracodawcy, policji oraz innym lekarzom.

Co dalej po odtruciu?

Decyzja o przeprowadzeniu odtrucia alkoholowego to najczęściej jeden z pierwszych kroków w rozpoczęciu leczenia odwykowego. odtrucie pozwala na przerwanie ciągu alkoholowego, zmniejsza głód alkoholowy i pozwala zachować trzeźwość, a jak wiadomo jest ona warunkiem koniecznym w trakcie leczenia alkoholowego. Po odtruciu alkoholowym, pacjent może zdecydować się również na kolejną z popularnych metod wspierających leczenie, czyli na wszywkę alkoholową. Wszywka alkoholowa pozwala na zachowanie trzeźwości, którą pacjent osiągnął dzięki odtruwaniu. Dalszymi etapami jest zgłoszenie się do ośrodka odwykowego na całościowe leczenie, w którym bardzo ważną rolę odgrywa psychoterapia indywidualna oraz grupowa.

Cennik - odtruwanie alkoholowe Warszawa cena

Odtrucie alkoholowe cena

499złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Kroplówki dożylnie

Leki domięśniowo

Dlaczego odtrucie alkoholowe?

  • Natychmiastowa ulga
  • Poprawa samopoczucia
  • Złagodzenie objawów odstawiennych
  • Leki i suplementacja na kolejne dni po odstawieniu alkoholu
  • Przywracanie równowagi organizmu