Odtrucie alkoholowe Warszawa

Odtrucie alkoholowe
Radom - Grójec - Warka - Białobrzegi

Odtrucie alkoholowe to odpowiedni sposób na pozbycie się objawów Alkoholowego Zespołu Odstawiennego. To oferta skierowana zarówno dla osób, które przez dłuższy czas walczą z uzależnieniem, a także tych, którzy jednorazowo przesadzili z ilością alkoholu, np. na imprezie. Takie odtrucie alkoholowe prowadzone jest przez profesjonalnych ratowników, którzy wiedzą, jak przebiega proces odtruwania organizmu po nadmiernym spożyciu alkoholu.

Odtrucie alkoholowe Białobrzegi ma na celu szybko doprowadzić do równowagi organizm osoby, która bardzo przesadziła z alkoholem lub jest po ciągu alkoholowym. Nagłe odstawienie alkoholu u takiej osoby niestety skutkuje bardzo nieprzyjemnymi objawami. Są nimi m.in. ból głowy, ale również nudności, dezorientacja oraz drżenie mięśni. Organizm szybko uzależnia się od wysokich dawek alkoholu, dlatego pomoc jest niezbędna w przypadku tak długotrwałego zatrucia alkoholem. Dzięki kompetencjom i specjalistycznej wiedzy, odtruwanie alkoholowe daje bardzo pozytywne rezultaty. Prowadzone jest przez wyspecjalizowanych w temacie pielęgniarzy oraz ratowników medycznych, którzy widzieli już osoby z objawami po zatruciu alkoholowym.

Alkohol etylowy jest silnie trującą substancją, dlatego po jego przedawkowaniu organizm musi szybko pozbyć się go w krwioobiegu. Przez to tworzą się toksyny, wpływające negatywnie na nasze ciało, ale przede wszystkim układy w naszym ciele. Aby powrócić do dawnej równowagi, potrzebne jest odpowiednio szybko przeprowadzone odtrucie. Alkohol etylowy dodatkowo w znacznym stopniu wypłukuje z naszego organizmu minerały, takie jak potas oraz magnez, dlatego po jego odstawieniu pojawiają się skurcze mięśni oraz ich drżenie.

W trakcie odtrucia alkoholowego na terenach Radomia, Grójca, Warce, Białobrzegach dożylnie podawana jest kroplówka, w której skład wchodzi sól fizjologiczna, a także glukoza, mająca na celu wzmocnienie organizmu. Dzięki soli fizjologicznej, nasz organizm jest znacznie szybciej i skuteczniej nawodniony. Przede wszystkim jednak pozbywamy się nieprzyjemnych skutków przedawkowania alkoholu etylowego, takich jak drżenie mięśni, czy ból głowy. Przed podaniem kroplówki, ratownicy przeprowadzają z pacjentem wywiad, w którym pytają go o przyjmowane leki oraz długość ciągu alkoholowego. Odtrucie alkoholowe jest niezbędne do powrotu do zdrowia, a także do rozpoczęcia terapii, mającej na celu odejście od alkoholizmu i rozpoczęcie życia bez nałogu. W przypadkach nieco trudniejszych, podawane są również leki uspokajające oraz przeciwbólowe, zmniejszające nieprzyjemne objawy.

W niektórych przypadkach zabieg odtrucia alkoholowego jest wykonywany w domu, podczas wizyty domowej, jednak cała procedura jest taka sama. Cena zabiegu to 500 zł. W cenie mieści się podanie kroplówki, a także opieka podczas odtruwania alkoholowego i praca samych ratowników.

Cennik - odtruwanie alkoholowe Warszawa cena

Odtrucie alkoholowe cena

499złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Kroplówki dożylnie

Leki domięśniowo

Dlaczego odtrucie alkoholowe?

  • Natychmiastowa ulga
  • Poprawa samopoczucia
  • Złagodzenie objawów odstawiennych
  • Leki i suplementacja na kolejne dni po odstawieniu alkoholu
  • Przywracanie równowagi organizmu