Odtrucie alkoholowe Warszawa

Odtrucie alkoholowe
Legionowo - Nowy Dwór Mazowiecki

Odtrucie alkoholowe jest bardzo pomocne przy leczeniu alkoholizmu, jednak korzystają z niego również osoby, które jednorazowo nadużyły alkoholu. Dzięki niemu łatwiej nam wrócić do poprzedniej równowagi. Jest ono w pełni naturalne i sprawia, że mniej odczuwalne są nieprzyjemne skutki nadużycia alkoholu.

Odtrucie alkoholowe Nowy Dwór Mazowiecki jest prowadzone przez bardzo profesjonalnych i doświadczonych ratowników oraz pielęgniarzy, którzy podczas zabiegu dbają cały czas o samopoczucie pacjenta. Przed zabiegiem wykonywany jest bardzo szczegółowy wywiad, który ma na celu ustalić, czy dany pacjent ma problem z alkoholem od dłuższego czasu, czy jest to jednorazowa sytuacja. Dodatkowo pacjent jest ważony oraz pytany o przebyte choroby, czy leki, które bierze na stałe. Dzięki dokładnemu wywiadowi, ratownicy wiedzą, jakie ilości kroplówki podać, by pacjent poczuł się lepiej. Zabieg polega na podaniu w formie kroplówki soli fizjologicznej oraz glukozy. Mieszanka tych dwóch substancji ma na celu poprawienie nawodnienia organizmu. Glukoza dodatkowo wzmacnia, dzięki czemu po nadużyciu alkoholu pacjent może poczuć się nieco bardziej ożywiony.

Po wypiciu dużej ilości alkoholu lub po piciu alkoholu przez dłuższy czas, nasz organizm bardzo źle reaguje na taki nadmiar etanolu. Mogą pojawić się skutki uboczne, do których należy silny ból głowy, ale również drżenie mięśnie, czy mdłości. Takie objawy pojawiają się również po nagłym odstawieniu alkoholu po długim piciu. Na szczęście profesjonalne nawodnienie za pomocą kroplówki sprawia, że odtrucie alkoholowe jest znacznie szybsze, niż poprzez tradycyjne, doustne przyjmowanie elektrolitów. Kroplówka szybciej wypłukuje z organizmu negatywnie na nas działające toksyny, które utrzymują się w krwioobiegu po nadużyciu alkoholu, kiedy organizm chce się go jak najszybciej pozbyć. Dzięki takiej reakcji i szybkiemu odtruciu mamy szansę na lepsze samopoczucie, ale również usunięcie wszystkich toksyn.

Podczas zabiegu stale monitorowany jest stan pacjenta. Podana przez ratowników kroplówka jest dostosowana do wagi pacjenta oraz ilości alkoholu, która spożył wcześniej. W trudniejszych przypadkach, kiedy spożycie alkoholu trwało dość długo, może pojawić się tzw. Alkoholowy Zespół Abstynencyjny. Objawia się on silnymi bólami głowy, a także drżeniem mięśni oraz nawet uczuciem niepokoju. Etanol uszkadza nie tylko wątrobę, ale również układ nerwowy, dlatego po jego nagłym odstawieniu można czuć się gorzej. Organizm szybko uzależnia się i każde takie odstawienie może skończyć się bardzo nieprzyjemnymi odczuciami.

Odtrucie alkoholowe prowadzone w Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim jest w pełni profesjonalne i bardzo skuteczne. Dzięki pomocy ratowników możemy szybciej wrócić do pełnej sprawności, zarówno fizycznej, jak i umysłowej.

Zabieg odtrucia alkoholowego trwa około godziny. W tym czasie podawana jest kroplówka, ale również w cięższych przypadkach leki przeciwbólowe oraz uspokajające. Możliwe są również wizyty domowe. Cena pojedynczego zabiegu to około 500 zł.

Cennik - odtruwanie alkoholowe Warszawa cena

Odtrucie alkoholowe cena

499złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Kroplówki dożylnie

Leki domięśniowo

Dlaczego odtrucie alkoholowe?

  • Natychmiastowa ulga
  • Poprawa samopoczucia
  • Złagodzenie objawów odstawiennych
  • Leki i suplementacja na kolejne dni po odstawieniu alkoholu
  • Przywracanie równowagi organizmu