Odtrucie alkoholowe Warszawa

Odtrucie alkoholowe
Płock - Sochaczew - Płońsk - Sierpc

Odtrucie alkoholowe Płońsk może bardzo pomóc w leczeniu alkoholizmu, ale również jest przeznaczone dla osób, które chcą poczuć się lepiej po jednorazowym spożyciu większej ilości alkoholu. Dzięki profesjonalnej opiece możemy szybciej wrócić do dawnej równowagi. Odtrucie alkoholowe prowadzone w Płocku, Sochaczewie, Płońsku, Sierpcu jest bardzo profesjonalne, poparte fachowa wiedzą oraz kompetencjami. Dzięki temu, że w placówce znajdują się specjaliści-ratownicy, mamy pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony w profesjonalnych warunkach.

Sam zabieg trwa około godziny. Przez ten czas podawana jest specjalna kroplówka z glukozą oraz solą fizjologiczną. Dzięki niej możemy poczuć się znacznie lepiej, a także odczuć w mniejszym stopniu nagłe odstawienie alkoholu. Sól fizjologiczna podana przez kroplówkę znacznie szybciej nawadnia nas, przez co organizm wraca szybciej do swojej równowagi. Alkohol etylowy bardzo szybko wypłukuje z nas cenne minerały, dlatego odtrucie alkoholowe powinno przede wszystkim polegać na jak najszybszym ponownym nawodnieniu organizmu. Najlepiej robi to właśnie sól fizjologiczna. Glukoza podana dożylnie bardzo szybko z kolei sprawia, że osoba po długim spożyciu alkoholu ma znacznie więcej energii.

Odtrucie alkoholowe sprawia, że nawet po długim ciągu alkoholowym możemy poczuć się znacznie lepiej. Jest on niezbędny dla osób, które przez długi czas nadużywały alkoholu. Po takim czasie, jak np. miesiąc, czy nawet tydzień ciągu alkoholowego, pojawiają się bardzo nieprzyjemne skutki uboczne odstawienia alkoholu. Są nimi m.in. bóle głowy, nudności oraz drżenie mięśni. Organizm nie może poradzić sobie z nagromadzonymi toksynami, które są wynikiem filtrowania i przetwarzania alkoholu etylowego. Dzięki szybkiej interwencji w postaci detoksu alkoholowego, można zapobiec negatywnym skutkom nadmiernego spożywania alkoholu, takim jak marskość wątroby, czy trwałe uszkodzenie układu nerwowego.

Taki zabieg trwa około godziny i w tym czasie wykonywany jest szczegółowy wywiad, ale również podstawowe badania, takie jak pomiar ciśnienia. Dzięki wywiadowi ratownicy wiedzą, jaką ilość soli fizjologicznej muszą przygotować. W trudniejszych przypadkach stosowane są również leki przeciwbólowe oraz uspokajające, by zmniejszyć symptomy Alkoholowego Zespołu Odstawiennego.

W trudniejszych przypadkach przy pacjentach, którzy długo nadużywali alkoholu, stosowane są również leki przeciwbólowe oraz uspokajające, dzięki czemu odtrucie alkoholowe jest znacznie szybsze i przebiega w spokojny sposób. Odtrucie alkoholowe wykonywane w Płocku, Sochaczewie, Płońsku, Sierpcu jest przeprowadzane również w domu w trudniejszych przypadkach, kiedy pacjent jest zbyt słaby, by samodzielnie przyjść na miejsce. Cena zabiegu odtrucia alkoholowego to około 500 zł

Cennik - odtruwanie alkoholowe Warszawa cena

Odtrucie alkoholowe cena

499złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Kroplówki dożylnie

Leki domięśniowo

Dlaczego odtrucie alkoholowe?

  • Natychmiastowa ulga
  • Poprawa samopoczucia
  • Złagodzenie objawów odstawiennych
  • Leki i suplementacja na kolejne dni po odstawieniu alkoholu
  • Przywracanie równowagi organizmu