Odtrucie alkoholowe Warszawa

Odtrucie alkoholowe
Siedlce - Sokołów Podlaski - Węgrów

Odtrucie alkoholowe jest przeznaczone dla osób, które mają problem z nadużywaniem alkoholu, ale również dla tych, dla których taka sytuacja miała miejsce tylko raz. Jest to metoda, która w skuteczny sposób już po jednym zabiegu doprowadza do praktycznie całkowitego odtrucia po nadużyciu alkoholu. Dzięki fachowej opiece oraz doświadczeniu jesteśmy pewni, że trafiliście w dobre ręce.

Odtrucie alkoholowe w Siedlcach, Sokołowie Podlaskim i Węgrowie prowadzone jest przez bardzo profesjonalnych oraz doświadczonych ratowników medycznych, którzy wiedzą jak postępować w przypadku zbyt dużego przedawkowania alkoholu. Na miejscu również są pielęgniarze, którzy posiadają odpowiednie kompetencje, by pomagać pacjentom z Alkoholowym Zespołem Odstawiennym.

Alkohol etylowy robi bardzo duże spustoszenie w naszym organizmie. Przede wszystkim sprawia, że przeciążona jest wątroba. Dodatkowo można zauważyć, że po wypiciu zbyt dużej ilości alkoholu, zaczynają pojawiać się nieprzyjemne objawy. Przede wszystkim na drugi dzień odczuwamy suchość w ustach, a także ból głowy oraz zawroty głowy. Takie objawy pojawiają się najczęściej również przy jednorazowym przedawkowaniu alkoholu. Kiedy osoba jest po ciągu alkoholowym, dochodzą jeszcze bóle mięśni oraz drżenie mięśni, które jest niekontrolowane. Alkohol etylowy to silna trucizna. W trakcie wydalania go z organizmu, w krwioobiegu pozostaje wiele toksyn, które sprawiają że posiadamy nieprzyjemne objawy. Toksyny upośledzają pracę nie tylko samego układu krwionośnego, ale również układu nerwowego.

Odtrucie alkoholowe jest zabiegiem, który trwa około godziny. Przez ten czas wykwalifikowani ratownicy medyczni przeprowadzają podstawowe badanie, w tym mierzenie ciśnienia krwi. Przeprowadzany jest również wywiad, z którego wynika, jak długo dana osoba nadużywała alkoholu oraz jakie ma obawy po jego odstawieniu. Pozwala on również podać odpowiednią ilość kroplówki z solą fizjologiczną oraz glukozą. Obie te substancje są bardzo ważne, ponieważ pozwalają na znacznie szybsze nawodnienie organizmu. Sól fizjologiczna podawana dożylnie działa znacznie szybciej, niż elektrolity pite w formie roztworu z wodą. Pozwala ona szybko dostarczyć niezbędnych minerałów, dzięki czemu nasz organizm wraca do pełnej sprawności. Glukoza z kolei pozwala nam odzyskać energię. Podczas długich ciągów alkoholowych osoby uzależnione mało jedzą, dlatego glukoza podczas odtrucia alkoholowego jest bardzo ważna. Ilość soli fizjologicznej oraz glukozy jest obliczana na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz wagi ciała pacjenta.

Podczas wykonywanego zabiegu sanitariusze sprawdzają stan i samopoczucie pacjenta. Dodatkowo w wyjątkowo trudnych przypadkach podawane są leki przeciwbólowe oraz uspokajające. Mają one na celu złagodzić objawy odstawienia alkoholu. Cena za pojedynczy, godzinny zabieg wynosi 500 zł. Możliwe również są do zorganizowania wizyty domowe.

Cennik - odtruwanie alkoholowe Warszawa cena

Odtrucie alkoholowe cena

499złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Kroplówki dożylnie

Leki domięśniowo

Dlaczego odtrucie alkoholowe?

  • Natychmiastowa ulga
  • Poprawa samopoczucia
  • Złagodzenie objawów odstawiennych
  • Leki i suplementacja na kolejne dni po odstawieniu alkoholu
  • Przywracanie równowagi organizmu