Odtrucie alkoholowe Warszawa

Odtrucie alkoholowe
przasnysz - kozienice - szydłowiec

Czym jest odtrucie alkoholowe?

odtrucie alkoholowe inaczej nazywane detoksykacją to zabieg, dzięki któremu pacjentowi usuwa się toksyny alkoholowe z organizmu, a także uzupełnia wszelkie niedobory składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. odtrucie ma postać kroplówek dożylnych, a więc działają szybciej i efektywniej niż podaż doustna.

odtrucie alkoholowe zastosować można w przypadku osób uzależnionych od alkoholu, które chcą rozpocząć leczenie odwykowe, ale również u osób, które incydentalnie nadużyły alkoholu i chcą pozbyć się skutków zatrucia alkoholowego oraz kaca.

Przebieg odtruwania alkoholowego

Przed przystąpieniem do odtruwania alkoholowego, lekarz zbiera dane na temat stanu zdrowia, przyjmowanych leków, a także etapu uzależnienia pacjenta. Na podstawie tych informacji oraz podstawowych badań, ustalana jest ilość oraz skład kroplówek dożylnych, które zostaną podane pacjentowi.

W trakcie trwania odtruwania pacjent jest pod stałą opieką lekarską, monitorowane są jego podstawowe funkcje życiowe. odtrucie alkoholowe Przasnysz w gabinecie trwa kilka godzin, a pacjent czuje się od razu lepiej, jednak pełne odtrucie i oczyszczenie organizmu trwa jeszcze przez kilka najbliższych dni.

Skład kroplówki podczas odtruwania alkoholowego

odtrucie alkoholowe Szydłowiec - skład kroplówki podawanej podczas odtruwania jest bardzo indywidualny i różny w zależności od potrzeb danego pacjenta. Preparaty podawane przez nas umożliwiają w szybki i bardzo łatwy sposób uzupełnić odpowiedni poziom koniecznych składników odżywczych, które zostały wypłukane z organizmu przez nadmiar etanolu nagromadzonego podczas spożywania napojów alkoholowych. Wśród podstawowych składników można wymienić:

Jeżeli stan pacjenta tego wymaga lekarz podaje także leki uspokajające, przeciwwymiotne albo nasenne.
Dzięki wprowadzaniu substancji w sposób dożylny, zaczynają one działać błyskawicznie, w związku z tym pacjent natychmiast odzyskuje lepsze samopoczucie po podaniu kroplówki.

Zespół Abstynencyjny

Alkoholowy Zespół Abstynencyjny to zbiór objawów, które występują u osób uzależnionych, które nagle postanowiły odstawić spożywanie etanolu. Zespół Abstynencyjny występuje w dwóch etapach, które przedstawione zostały poniżej:

  1. Faza I – wystąpienie objawów głównie somatycznych, takich jak bóle głowy, biegunki, skoki ciśnienia, pocenie się czy kołatanie serca;
  2. Faza II – jest to faza, w której uzależniony zaczyna odczuwać również objawy związane z psychiką i zachowaniem, a więc będą to spadki nastroju, myśli samobójcze, agresja, bezsenność czy rozdrażnienie.

Warto wiedzieć, że zespól abstynencyjny nie dotyczy osób, które przypadkowo wpadły w pojedynczy ciąg alkoholowy, a osób, które są od alkoholu uzależnione i regularnie w ciągi alkoholowe popadają.

odtrucie alkoholowe Kozienice – jako pierwsza faza leczenia alkoholizmu

Alkoholizm to schorzenie, które polega na nieustającym przymusie spożywania alkoholu etylowego, mimo świadomości, że jest to procedura, która szkodzi zdrowiu. Osoba uzależniona nie może zaprzestać sięgania po alkohol, co prowadzi do powstawania ciągów alkoholowych, a więc do stanu stałego upojenia alkoholowego. Ciągi alkoholowe powodują coraz głębsze uzależnienie, wypłukują minerały oraz witaminy z organizmu, doprowadzają do odwodnienia oraz do zaburzeń w gospodarce elektrolitowej. Długotrwałe ciągi alkoholowe przyczyniają się do uszkodzeń narządów wewnętrznych, a także do niezdrowego wyglądu zewnętrznego.

odtrucie alkoholowe to bezpieczna procedura, która pozwala na przerwanie ciągu alkoholowego oraz na rozpoczęcie leczenia odwykowego, które przywraca zdrowie i dawne życie osobom uzależnionym od alkoholu.

odtrucie alkoholowe – pomoc w zniwelowaniu kaca

odtrucie alkoholowe Szydłowiec - pomaga w zniwelowaniu objawów silnego zatrucia alkoholowego. Dzięki zastosowaniu procedury na drugi dzień nie będziesz musiał rezygnować ze swoich codziennych zajęć i obowiązków. Będziesz mógł również być wydajny w pracy, ponieważ szybko odzyskasz sprawność i dobre samopoczucie. Oczywiście należy pamiętać, że alkohol szkodzi zdrowiu i nie powinniśmy nadużywać picia zbyt często, myśląc, że odtrucie załatwi sprawę. W takich sytuacjach możemy wpaść w alkoholizm, a tutaj czekałaby nas długa droga aby pokonać tą ciężką chorobę, która nieleczona może doprowadzić nawet do śmierci.

odtrucie alkoholowe Przasnysz w domu pod okiem specjalistów

Przerwanie ciągu alkoholowego to bardzo ciężka rzecz do zrobienia samodzielnie w domu. Domowe metody nie działają, a występujące objawy odstawienia alkoholowego tylko pogarszają sytuację i zmuszają alkoholika do ponownego sięgnięcia po kieliszek. Najczęściej słyszy się, że osoby na kacu klinują nieprzyjemne dolegliwości sięgając ponownie po trunki wysokoprocentowe.

Tylko odtrucie alkoholowe Kozienice przeprowadzone w specjalistycznie przygotowanej do tego placówce będzie skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla osoby uzależnionej. Doświadczeni lekarze czuwają nad pacjentem przez cały czas trwania detoksykacji, więc w razie potrzeby niezwłocznie reagują. Umożliwiamy przeprowadzanie odtrucia w domu pacjenta z zachowaniem 100% dyskrecji i bezpieczeństwa całej procedury.

Cennik - odtruwanie alkoholowe Warszawa cena

Odtrucie alkoholowe cena

499złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Kroplówki dożylnie

Leki domięśniowo

Dlaczego odtrucie alkoholowe?

  • Natychmiastowa ulga
  • Poprawa samopoczucia
  • Złagodzenie objawów odstawiennych
  • Leki i suplementacja na kolejne dni po odstawieniu alkoholu
  • Przywracanie równowagi organizmu