Menu

Odtrucie alkoholowe
Pruszków - Piaseczno - Otwock – Marki

Odtrucie alkoholowe Pruszków jest przeznaczone szczególnie dla osób, które mają problem z alkoholem, ale jest również odpowiednie dla tych, którzy jednorazowo przesadzili z ilością alkoholu, np. na imprezie.

W naszym zespole znajdują się lekarze i ratowniczy medyczni, którzy po dokładnym wywiadzie oraz zbadaniu pacjenta, przeprowadzają odtrucie alkoholowe Pruszków za pomocą specjalnych kroplówek z glukozą oraz solą fizjologiczną. Podczas wypłukiwania alkoholu z organizmu, w naszym ciele znajduje się wiele toksyn, które są skutkiem przemian metabolicznych etanolu. Dodatkowo możemy odczuwać różne nieprzyjemne dolegliwości, takie jak ból głowy, czy drżenie mięśni. Dzieje się tak, ponieważ wraz z etanolem wypłukiwane zostają również ważne dla naszego układu nerwowego minerały, takie jak potas, czy magnez. Podanie soli fizjologicznej skutecznie nawadnia organizm i sprawia, że czujemy się znacznie lepiej. Dodatkowo glukoza daje energię i wspomaga proces odtruwania organizmu.

Kroplówka jest podawana w ściśle odmierzonej dawce. Jej ilość określana jest na podstawie wagi ciała oraz ilości wcześniej wypitego alkoholu. Z pacjentem przeprowadzany jest wywiad, który ma ustalić jak powinno być wykonywane odtrucie alkoholowe Marki. Ratownicy w trakcie zabiegu cały czas monitorują stan pacjenta, dzięki czemu wiedzą, czy podana dawka kroplówki jest odpowiednia.

Sam zabieg trwa około godziny i w tym czasie podawana jest dożylnie sól fizjologiczna i przeprowadzany jest szczegółowy wywiad. Dzięki niemu ratownicy wiedzą, jak postępować w dalszej kolejności.

Odtrucie alkoholowe Piaseczno jest bardzo ważne, szczególnie przy osobach, które bardzo dużo piją i są w tzw. ciągach alkoholowych. Niestety często samodzielnie rzucenie picia nie jest możliwe, ponieważ po każdej próbie odstawienia pojawiają się bardzo nieprzyjemne objawy, takie jak nudności, silne bóle głowy oraz drżenie mięśni. Dzięki specjalistycznej pomocy możemy być pewni, że odtruwanie alkoholowe w Pruszkowie, Piasecznie, Otwocku, Markach przyniesie dobre rezultaty. W bardzo trudnych przypadkach podawane są również leki uspokajające oraz leki przeciwbólowe, by proces odtruwania przebiegał szybciej i dawał mniejsze odczuwanie skutków ubocznych.

Odtrucie alkoholowe Piaseczno jest pierwszym krokiem do pełnej trzeźwości. Dzięki temu alkoholikowi łatwiej jest się wyzbyć nałogu oraz sprawić, by powrót do nałogu nie był taki łatwy. Później z pomocą psychologa można próbować wydostać się z nałogu i rozpocząć normalne i zdrowe życie.

Odtruwanie alkoholowe kosztuje 600 zł (jest to cena za jeden zabieg). Najczęściej on wystarcza, by odtrucie organizmu z toksyn było całkowite.

Odtruwanie alkoholowe – odzyskaj stabilność organizmu

Odtruwanie alkoholowe może być ratunkiem dla osób pijących dużo – nawet wiele lat, lecz również i dla tych, którzy piją okazjonalnie, np. weekendowo i nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie z silnym zatruciem alkoholowym. W przypadku osób pijących alkohol nałogowo odtrucie często jest pierwszym krokiem w kompleksowej walce z alkoholizmem. Pełen proces odtruwania składa się z kilku etapów. Profesjonalne odtrucie poalkoholowe oferowane w naszym gabinecie gwarantuje pomoc osobie, która ponownie sięgnęła po substancje alkoholowe. Oferujemy dojazd do domu pacjenta.

Wszystkie osoby chcące zaprzestać nadmiernego spożywania alkoholu powinny rozważyć odtruwanie alkoholowe. Również ci, którzy jednorazowo przeholowali ze spożywaniem napojów alkoholowych. Nasza placówka medyczna jest położona w dogodnej lokalizacji, więc łatwo do niej dojechać komunikacją miejską lub własnym samochodem, oferujemy również odtruwanie w domu pacjenta. Jeśli zdecydujesz się na odtrucie skontaktuj się z nami.

Czy odtruwanie alkoholowe przeprowadzane w domu jest bezpieczne?

Jeśli stan zdrowia pacjenta na to pozwala i zatrucie alkoholowe nie zagraża jego życiu (pacjent nie może cierpieć na majaczenie alkoholowe) odtruwanie alkoholowe przeprowadzane w domu jest całkowicie bezpieczne. Odtrucie nie powoduje dyskomfortu i nie wymaga pobytu w stacjonarnej placówce rehabilitacyjnej. Na odtrucie alkoholowe przeprowadzane w naszym gabinecie nie jest wymagane skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Podjeżdżamy specjalnym samochodem, dzięki czemu zapewniamy 100% dyskrecję. Nikt z sąsiadów nie zorientuje się, że zdecydowali się państwo na taką procedurę. Dom jest swego rodzaju azylem – w takiej sytuacji osobom, które piją długotrwale może pomóc domowa atmosfera i obecność najbliższych, których obecność jest często najlepszym motywatorem do podjęcia walki z chorobą alkoholową. Po wykonaniu procedury pacjent może również potrzebować pomocy, ponieważ pierwsze godziny mogą być ciężkie. Stąd warto zdecydować się na proces odtrucia w domu.

Odtruwanie alkoholowe - zniweluj skutki nadmiernego spożywania alkoholu

Odtruwanie alkoholowe może poprawić samopoczucie i w dalszej kolejności stan zdrowia osoby uzależnionej, lub tej, która jednorazowo przedawkowała napoje wyskokowe. Decydując się na odtrucie w naszym gabinecie, możesz mieć pewność, że Twoje zdrowie jest w dobrych rękach. Nasz zespół medyczny posiada duże doświadczenie i może zapewnić, że nie wystąpią żadne skutki uboczne po wykonaniu procedury. Podajemy tylko sprawdzone i pewne składniki w kroplówkach. Przed odtruciem przeprowadzamy szczegółowy wywiad medyczny z pacjentem, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do wykonania odtrucia. Głównym przeciwwskazaniem jest majaczenie alkoholowe. W tej sytuacji uzależniony musi zostać hospitalizowany.

Odpowiednio przeprowadzone odtrucie alkoholowe wpływa na poprawę wydolności organizmu i przywraca energię do życia w sposób natychmiastowy. Wykorzystując odtrucie alkoholowe można uwolnić swój organizm nie tylko z resztek substancji wyskokowych, ale i toksycznych związków chemicznych, krążących w krwi i płynach ustrojowych.

Odtruwanie alkoholowe musi być przeprowadzone sprawnie i skutecznie w przypadku każdego pacjenta. Bardzo ważne jest, aby pacjenci, którzy decydują się na odtrucie, mieli pełne informacje na temat tego procesu. Warto również podkreślić pacjentom, że odtrucie nie leczy alkoholizmu. Łagodzi tylko skutki uboczne nagłego odstawienia alkoholu.

Co wchodzi w skład kroplówek?

Skład kroplówki jest dobierany indywidualnie pod pacjenta. Inny skład będzie miał uzależniony pijący wiele lat i inny człowiek, który jednorazowo przedawkował alkohol. Kroplówka niwelująca zatrucie alkoholowe najczęściej zawiera:

Dodatkowym atutem kroplówki jest fakt, że działa ona w sposób natychmiastowy, zupełnie inaczej niż domowe sposoby na zatrucie lub inne farmaceutyki wspomagające odbudowę organizmu.

Cennik - odtruwanie alkoholowe Warszawa cena

Odtrucie alkoholowe cena

600złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Kroplówki dożylnie

Leki domięśniowo

Dlaczego odtrucie alkoholowe?

  • Natychmiastowa ulga
  • Poprawa samopoczucia
  • Złagodzenie objawów odstawiennych
  • Leki i suplementacja na kolejne dni po odstawieniu alkoholu
  • Przywracanie równowagi organizmu