Odtrucie alkoholowe Warszawa

Odtrucie alkoholowe
Ostrołęka - Żyrardów - Ząbki - Mława

Odtrucie alkoholowe jest bardzo często stosowanym zabiegiem u osób, które mają problem z alkoholem oraz doświadczają tzw. zatrucia alkoholowego. Jest to zabieg, który bardzo pomaga odzyskać wcześniejszą równowagę. Również osoby, które jednorazowo wypiły za dużo alkoholu bardzo często korzystają z tego rodzaju zabiegu. Sprawdźmy, czym jest odtrucie alkoholowe Ostrołęka i czemu jest tak pomocne.

Na czym polega odtrucie alkoholowe?

Odtrucie alkoholowe Ostrołęka polega na podaniu trzech kroplówek – jedna zawiera glukozę, której celem jest wzmocnienie organizmu, a druga sól fizjologiczną, dzięki której organizm oczyszczany jest z toksyn oraz resztek alkoholu.

Glukoza jest bardzo ważnym elementem odtruwania alkoholowego. Dzieje się tak, ponieważ wiele osób podczas cugu alkoholowego nie zjada pełnowartościowych posiłków. Alkohol jest wysokokaloryczny i przez to nie odczuwa się głodu. Niestety cukier bardzo szybko podnosi się i spada, przez nadmiar produkowanej insuliny. W efekcie po cugu alkoholowym odczuwamy spadek energii, ale również ból głowy, czy mięśni. Organizm nie ma odpowiedniej ilości energii, przez co osoba po cugu alkoholowym czuje się bardzo zmęczona. Glukoza doda energii, ale również wyrówna poziom cukru we krwi. Dzięki niej poczujemy się znacznie lepiej.

Sól fizjologiczna składa się głównie z jonów, w tym również elektrolitów. Organizm potrzebuje wypłukać resztki alkoholu z naszego organizmu. Dzięki temu ta groźna toksyna zostaje usunięta. Metabolizmem alkoholu w naszym ciele zajmuje się wątroba. Zamienia go w niegroźny dla nas kwas, a sam przemieniony już alkohol wydostaje się z ciała przez mocz. Wraz z nim również tracimy cenne minerały, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Sól fizjologiczna wyrównuje poziom elektrolitów, dzięki czemu zmniejszają się takie objawy, jak ból i zawroty głowy, drżenie mięśni, czy ból mięśni. Sól fizjologiczna podana wraz z glukozą może sprawić, że objawy zatrucia alkoholowego są znacznie mniej dotkliwe.

Obie kroplówki są podawane przez lekarzy, który monitorują stan pacjenta. Dzięki temu możemy znacznie łatwiej dojść do siebie. Dodatkowo stan osoby po cugu alkoholowym jest monitorowany, co pozwala z kolei na podanie leków, a tym środków przeciwbólowych oraz uspokajających. Podawanie kroplówek trwa około godzinę i jest najskuteczniejszym sposobem na zwalczenie zatrucia alkoholowego. Po detoksie alkoholowym organizm jest znacznie wzmocniony.

Jakie są wskazania do odtruwania alkoholowego?

Odtrucie alkoholowe Ostrołęka jest wskazane w momencie, kiedy zdecydujemy się na wszycie Esperalu. Dzięki detoksowi nasze ciało oczyszczone jest z resztek alkoholu, ale również toksyn, przez co zabieg zaszycia alkoholowego jest znacznie bezpieczniejszy. Dodatkowo detoks alkoholowy jest polecany w momencie, kiedy osoba uzależniona od alkoholu jest po cugu alkoholowym i ma problemy z powrotem do dawnego, dobrego samopoczucia. Dzięki detoksowi można znacznie zmniejszyć ból głowy oraz drżenie mięśni. W lepszym stanie fizycznym i psychicznym łatwiej jest również pójść na terapię.

Cennik - odtruwanie alkoholowe Warszawa cena

Odtrucie alkoholowe cena

499złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Kroplówki dożylnie

Leki domięśniowo

Dlaczego odtrucie alkoholowe?

  • Natychmiastowa ulga
  • Poprawa samopoczucia
  • Złagodzenie objawów odstawiennych
  • Leki i suplementacja na kolejne dni po odstawieniu alkoholu
  • Przywracanie równowagi organizmu