Odtrucie alkoholowe Warszawa

Odtrucie alkoholowe
Mińsk Mazowiecki - Grodzisk Mazowiecki

Po cugu alkoholowym bądź jednorazowym upiciu się nasz organizm reaguje dość nieprzyjemnymi objawami. Jest to stan zatrucia alkoholowego, kiedy odczuwamy silny ból głowy, a także możemy mieć problem z koncentracją, równowagą, czasem również mówieniem. Pojawia się drżenie mięśni oraz ich ból. Wiele osób inaczej przechodzi zatrucie alkoholowe, jednak po długotrwałym spożywaniu alkoholu bardzo ważne jest przejście detoksu alkoholowego. Dzięki niemu możemy znacznie szybciej wrócić do naszych dawnych obowiązków, a także w razie konieczności rozpocząć terapię w ośrodku dla osób uzależnionych.

Czym jest odtrucie alkoholowe Grodzisk Mazowiecki?

Odtrucie alkoholowe Mińsk Mazowiecki polega na podaniu dwóch kroplówek – jedna ma w sobie glukozę, która ma za zadanie wzmocnić organizm. Druga z kolei jest złożona z soli fizjologicznej. W trakcie odtrucia alkoholowego pozbywamy się części toksyn oraz resztek alkoholu z organizmu. Za metabolizm alkoholu w organizmie odpowiada wątroba, która zmienia alkohol w kwas. Sam proces jest pozytywny, ponieważ alkohol jest dla naszego ciała silną trucizną. Niestety wraz z alkoholem pozbywamy się również cennych składników mineralnych, w tym wapnia, czy potasu. Stąd nieprzyjemne objawy zatrucia alkoholowego, takie jak drżenie mięśni, czy ból głowy. Podanie kroplówki złożonej z elektrolitów sprawia, że organizm wraca do dawnej równowagi, a objawy zatrucia alkoholowego są znacznie mniej odczuwalne. Dodatkowo również organizm jest wzmocniony, ponieważ druga kroplówka zawiera glukozę. Wyrównuje ona poziom cukru we krwi, co ma wpływ na nasze lepsze samopoczucie. Obie kroplówki podawane są przez lekarza w jednym czasie. W razie potrzeby również podaje się leki przeciwbólowe oraz uspokajające. Wiele zależy od tego, w jakim stanie jest osoba poddana zabiegowi. Cały zabieg trwa około godziny, a pacjent może wrócić do dawnych obowiązków.

Odtrucie alkoholowe Mińsk Mazowiecki jest polecany szczególnie tym osobom, które są uzależnione od alkoholu i chcą poddać się zaszyciu alkoholowemu. Również po detoksie alkoholowym znacznie łatwiej jest pójść na terapię oraz rozmowę z psychologiem, który doradzi nam walczyć z tym wyniszczającym nas nałogiem. Terapia jest wtedy znacznie bardziej wskazana, ponieważ pacjent nie musi zmagać się z nieprzyjemnymi objawami zatrucia alkoholowego i może zacząć konstruktywną rozmowę.

Odtrucie alkoholowe Mińsk Mazowiecki jest wskazane również w momencie, kiedy chcemy poddać się zaszyciu alkoholowemu. Esperal zaczyna działać w organizmie już wtedy, kiedy znajduje się w nim chociaż niewielka dawka alkoholu. Wielu lekarzy poleca więc na początku detoks alkoholowy, a później zaszycie alkoholowe.

Tak przeprowadzona terapia ma wiele plusów – pacjent jest fizycznie i psychicznie gotowy na podjęcie się terapii z psychologiem oraz na uczęszczanie na spotkania z innymi uzależnionymi. Po cugu alkoholowym nie każda osoba uzależniona jest w stanie samodzielnie pojawić się na terapii, ale również jej złe samopoczucie nie pozwala na rozpoczęcie terapii. Wcześniej przeprowadzony detoks alkoholowy na pewno w tym pomoże.

Cennik - odtruwanie alkoholowe Warszawa cena

Odtrucie alkoholowe cena

499złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Kroplówki dożylnie

Leki domięśniowo

Dlaczego odtrucie alkoholowe?

  • Natychmiastowa ulga
  • Poprawa samopoczucia
  • Złagodzenie objawów odstawiennych
  • Leki i suplementacja na kolejne dni po odstawieniu alkoholu
  • Przywracanie równowagi organizmu